Koszyk (0)
gallery/walnut-2961898_1920

Noetyczny Rozwój

L i f e   c o a c h i n g

Pakiet "Moja życiowa misja"

 

Pełna wersja tego pakietu pomoże Ci odnaleźć Twoją życiową misję, a więc odpowiedzieć na pytanie, po co żyjesz na tym świecie. Pomoże Ci również określić, co dla Ciebie jest ważne (wartości) i jakie działania powinnaś/powinieneś podjąć (tożsamości, cele), by swoje powołanie realizować krok po kroku. Pakiet zawiera 19 podstawowych narzędzi do pracy własnej. Możesz tu skorzystać z 5 bezpłatnych sesji indywidualnych, trwających do 30 min. każda. Otrzymasz też dodatkowe narzędzia uzupełniające. Cena pakietu w pełnej wersji: 2100 zł.

 

Wersja skrócona tego pakietu pomoże Ci odkryć Twoją życiową misję/odnaleźć Twoje powołanie. Przyjrzysz się tutaj swoim pasjom, umiejętnościom, priorytetom, motywom Twoich działań. Pakiet zawiera 9 narzędzi do pracy własnej. Możesz także skorzystać z 3 bezpłatnych sesji indywidualnych, trwających do 30 minut każda.

Cena pakietu w wersji skróconej: 1140zł.

 

 

 

 

 

Pakiet "Moje Mocne strony"

 

Znajdziesz tutaj materiały niezbędne do określenia Twoich mocnych i słabych stron (wzorców zachowania). Ten pakiet przyda Ci się przy wyborze szkoły, studiów, pracy, a także przy budowaniu relacji, zarówno koleżeńskich i przyjacielskich, jak i partnerskich. Pakiet zawiera  podstawowe materiały do pracy własnej. Otrzymasz też dodatkowe narzędzia, pomocne do głębszego poznania siebie. Możesz tutaj skorzystać z bezpłatnej sesji indywdualnej, trwającej do 30 minut. 

Cena pakietu: 350 zł.

 

Pakiet indywidualny

 

Pakiet ten przygotowuję na indywidualne zamówienie i jest on dostosowany do Twoich potrzeb. Może zawierać  materiały do pracy własnej, służące osiąganiu  wybranych przez Ciebie celów życiowych, psychologicznych, zdrowotnych i innych. Pakiet przygotowuję po uprzedniej konsultacji ze mną. Zapraszam adoloscentów i dorosłych. Cena pakietu: 200zł.