Koszyk (0)
gallery/walnut-2961898_1920

Noetyczny Rozwój

L i f e   c o a c h i n g

Pakiet "Własny biznes"

 

W tym pakiecie znajdziesz materiały, które pomogą Ci opracować model biznesowy własnej działalności gospodarczej, określić wielkość interesującego Cię sektora, dokonać analizy konkurencji i narysować mapę strategii. Pakiet zawiera ........... Otrzymasz też możliwość uczestnictwa w 6 bezpłatnych sesjach indywidualnych, trwających do 30 minut każda. Cena pakietu: 1140 zł.

Pakiet dla pracujących 

 

Do zakupu tego pakietu zachęcam Cię wtedy, gdy nie możesz odnaleźć się w pracy, którą akturalnie wykonujesz, lub nie możesz znaleźć właściwej dla siebie pracy i pogubiłaś/eś się w poszukiwaniach. Materiały tutaj zawarte pomogą Ci bliżej poznać siebie, swoje priorytety i pasje, umiejętności, preferencje w pracy, mocne  i słabe strony oraz stanowisko pracy, które zajmujesz. Pakiet zawiera ....   Będziesz też mogła/mógł skorzystać z 6 bezpłatnych sesji indywidualnych (do 30 minut każda). Cena pakietu: 1140zł.

 

Pakiet indywidualny

 

Pakiet ten przygotowuję na zamówienie, dostosowując go do indywidualnych Twoich potrzeb. Napisz do mnie i umów się na bezpłatną konsultację. Cena pakietu: 200zł.