Noetyczny rozwój

Etap pierwszy

Część pierwsza składa się z około 50 pytań o charakterze otwartym i zamkniętym. Pytania dotyczą stosunku do samego siebie (swoich uczuć, poglądów, sposobów radzenia sobie w sytuacjach trudnych, zdrowia), świata i relacji z innymi. Można na nie odpowiadać w dowolnym czasie i miejscu. Najważniejsze, by odpowiedzi były uczciwe i szczere. Część ta służy uzyskaniu informacji na temat funkcjonowania klienta, ale także nawiązaniu kontaktu ze sobą i pogłębieniu samopoznania, które jest podstawą rozwoju. Zestaw pytań należy wydrukować i czytelnie wypełnić w dogodnym dla siebie czasie, nie dłuższym jednak niż 
2 tygodnie. Dostęp do zestawu (hasło do strony) można otrzymać po uprzednim dokonaniu opłaty.

Etap drugi

Część druga ma charakter rozmowy, podczas której omówione zostają i doprecyzowane odpowiedzi na pytania udzielone w etapie pierwszym oraz uwzględnione oczekiwania i potrzeby klienta. Etap służy ukierunkowaniu rozwoju osobistego i przekazaniu szczegółowych zaleceń do pracy własnej. 
Koszt: 100 zł.

ZAPŁAĆ PRZELEWEM
W tytule przelewu napisz: "ŚCIEŻKA ROZWOJU" oraz podaj swoje imię i nazwisko.
Dane do przelewu: Renata Muszyńska, Gostynin, nr konta: 50 1020 5558 1111 1478 1820 0053 (Inteligo). 
Następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. W rubryce "Wiadomość" napisz, że dokonała/eś opłaty i czekasz na hasło dostępu do części pisemnej.

ZAPŁAĆ ZA POMOCĄ SERWISU"PRZELEWY24"

Ilość:
Następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. W rubryce "Wiadomość" napisz, że dokonała/eś opłaty i czekasz na hasło dostępu do części pisemnej.
Kreator www - przetestuj za darmo