Suplementy diety

W ramach noetyki zajmuję się kwestią zdrowia człowieka. Noetyczny wymiar podejścia do zdrowia widzę w tym, co nazywamy pierwotnym poruszeniem, i w reakcjach naszego ciała, w jego odczuciach “tu i teraz”, w uważności i wsłuchaniu się w siebie przy wyborze metod i środków terapii, oddziaływaniu tych środków na nasze ciało, a także w intuicji i przeczuciu. Podejście to wymaga dobrego kontaktu ze sobą. Z istoty swojej dotyka bowiem sfery bardzo ulotnej, trudnej do uchwycenia, związanej z potrzebą bardzo wielu zmian. To “noetyka” ciągłego rozeznawania, odróżniania tego, co nam służy, wzmacnia, od tego, po czym czujemy się źle. To poszukiwanie przyczyn dysharmonii zdrowotnej w wymiarze psychicznym i mentalnym. To nieustanna konfrontacja z ciałem, psychiką i umysłem człowieka, wielowymiarowa i niełatwa. Brak harmonii bowiem jest wołaniem o pomoc, o zmiany, wołaniem przejawiającym się przede wszystkim w najbardziej widoczny dla człowieka sposób, bo w jego widzialnym ciele, by w nim zauważył potrzebę zmian. Domaga się osobistego zaangażowania.   

Podążając za głosem własnej intuicji i odczuciami swojego ciała, staram się sama brać odpowiedzialność za moje zdrowie, a więc rozpoznawać to, co mu służy oraz to, co szkodzi. Szukam życia w zgodzie ze sobą, z tym, co naprawdę o sobie myślę, czego pragnę i co czuję. Otaczam się ludźmi, którzy mnie wspierają, podejmuję decyzje, które dają mi wewnętrzny spokój, realizuję pragnienia, które przynoszą radość. Szukam pożywienia, które daje mi siłę i dobre samopoczucie. Wybieram proste naturalne produkty i unikam chemicznie wytworzonej żywności. Podczas choroby poszukuję przyczyn braku wewnętrznej równowagi i dostarczam ciału substancji, których mu brakuje, a które umożliwiają mu samoleczenie.  

Spośród suplementów, dostępnych na rynku, stosuję naturalne preparaty sprowadzane z Finlandii przez firmę Finclub Poland. Zdecydowałam się na nie, ponieważ Finlandia jest krajem ekologicznie czystym. Fiński producent suplementów diety wykorzystuje rośliny i zioła, uprawiane bez zastosowania pestycydów, w rejonach ekologicznych, bez użycia chemii, a liczne certyfikaty jakości dają gwarancję, że podana na opakowaniu zawartość jest faktyczna. Suplementy mają unikalny skład, łagodne działanie i są łatwo wchłaniane przez organizm.  Polska firma oferuje członkom i partnerom handlowym szczególne zasady współpracy, możliwość troski o własne zdrowie i rozwój.

Zapraszam na bezpłatne konsultacje w celu doboru preparatów i/lub nawiązania współpracy. Aby umówić się na spotkanie napisz i wyślij swoje zgłoszenie na adres: remuszyn@gmail.com lub zadzwoń: tel. kom. 601 239 607.